Fethiye’de Akaryakıt İstasyonuna Giren Yılan İçin İtfaiye Operasyon Düzenledi

Fethiye’de bir akaryakıt istasyonuna giren yılan Fethiye Belediye itfaiye görevlilerinin operasyonu ile yakalandı. Akaryakıt istasyonunda büyük heyacan yaşatan yılan operasyonu itfaiye görevlilerinin çabasıyla başarılı şekilde sona ererken yakalanıp çuvala konulan yılan ormanlık alana götürülüp salıverildi.

Fethiye’de Barışmanço bulvarı üzerinde bulunan bir akaryakıt istasyonuna yaklaşık 1,5 metre uzunluğunda siyah renkli bir yılan girdi. Akaryakıt istasyonu çalışanları Jeneratör odasına giren yılanı son anda fark ederek Fethiye Belediyesi itfaiye ekibinden yardım istedi. İtfaiye görevlileri yılan yakalama aleti ile jeneratör odasına girerek yılanı aradılar. Yaklaşık 10 dakikalık bir çalışmanın ardından yılana yakalama aleti ile tutarak akaryakıt istasyonundan çıkardılar. İstayon çalışanları ve müşteriler bu anı korku ve heyacan ile izlerlerken yılan bir çuvala konulup ağzı bağlandı. İtfaiye ekibi yılanı ormanlık alana götürüp salıverdi.

Akaryakıt istasyonu yetkilileri itfaiye görevlilerine teşekkür ederlerken yılanı jeneratör odasına girerken görünce itfaiyeden yardım istediklerini yılanın yakalanmasıyla derin bir oh çektiklerini belirttiler.

Leave a Reply

  

  

  

jeneratör