Ödemiş Devlet Hast. Yeni Diş Polikliniği Hizmet Vermeye Hazır

DSİ tarafından Ödemiş Devlet Hastanesi’ne diş polikliniği için tahsis edilen binada çalışmalar tamamlandı. Birgi yolu üzerindeki DSİ şantiyesinde yer alan diş polikliniği jeneratör alternatör eksikliğinin giderilmesinin ardından hizmet vermeye başlayacak.

Geçtiğimiz aylarda çevre düzenlemesi ile başlayan çalışmaların ardından yeni diş polikliniğin iç dekorasyonu tamamlandı. Tam teşekküllü bir diş polikliniği olarak düzenlenen binada gerekli tüm donanım sağlandı. 9 üniteden oluşan polikliniğinin faaliyete geçmesi için geriye bir tek jeneratör eksikliğinin giderilmesi kaldı. Elektrik kesintilerine karşı hazır bulundurulacak jeneratörün temini için çalışmalar devam ediyor.

9 diş hekiminin hizmet vereceği yeni diş polikliniğinde tüm çalışmaların tamamlandığını ifade eden Ödemiş Devlet Hastanesi Başhekimi Ziya Yurdakonar, “Hastanemizde halihazır 7 diş hekimimiz görev yapıyorlar. Polikliniğe taşınmamızın ardından 2 hekim daha görevlendirme ile gelecek. 9 ünitede 9 diş hekimi ile Ödemiş başta olmak üzere Küçük Menderes havzasına hizmet vereceğiz. Diş polikliniği jeneratör temin edilmesinin ardından çalışmalarına başlayacak. Bununla ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Jeneratör dışında hiçbir eksik yok” diye konuştu.

Leave a Reply

  

  

  

jeneratör