Polisi Şaşkına Çeviren Olay !!

bankmatik
Bursa’da bir bankaya ait ATM cihazında düzenek olduğu ihbarı polisi alarma geçirdi. Yapılan incelemenin ardından ATM’ye yerleştirilen düzenek polis ekiplerini bile şaşırtırken,zor da olsa bulundu.
Nilüfer İlçesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarındaki bir bankaya ait ATM cihazında meydana geldi. Akşam saat 19.00 sıralarında ATM’ye para çekemeye giden bir vatandaş şüphelenmesi ile ortaya çıktı. Duyarlı vatandaşın ihbarı ile olay yerine giden polis ekipleri, kart yerleştirme bölümüne ve tuş takımının üst tarafına yerleştirilen kamera sisteminin olduğunu fark etti.
Bankada Çalışan görevlilerinde olay yerine gelmesiyle, düzeneğin yerleştirildiği ATM’den işlem yapan müşterileri arayıp ikaz etmelerini ve yapılan işlemlerin iptalini istedi. Olay yeri inceleme ekiplerinin yaptığı parmak izi çalışmalarının ardından Bankanın ve ATM’nin güvenlik kameralarından düzeneği yerleştirenler için gerekli çalışma başlatıldı.Olayla ilgili soruşturma başlatılırken mekanizmanın nasıl çalıştığıyla ilgili bilgi labaratuvar incelemesi sonrası açıklanacaktır.

Leave a Reply

  

  

  

jeneratör